Sezgin Software
Nasıl Alış Veriş Yapabilirim?

Nasıl Ürün Alırım ?

Ödeme Seçenekleri

sezginsoftware.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, havale, BKM Express, Masterpass, GarantiPay, Paycell, MasterPass Anında Dijital Kredi veya Taksitli Ek Hesap, Fibabanka Alışgidiş Kredisi, Yapı Kredi Alışveriş Kredisi, İş Bankası Anında Alışveriş Kredisi, İş Bankası Taksitli Ek Hesap, Garanti Alışveriş Kredisi veya Akbank Direkt Öde ile gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kullanım koşulları ve kredi değerlendirmesi bankalara göre değişiklik gösterebilir. sezginsoftware.com’un kredi başvurularının değerlendirilmesinde veya kredi tahsis edilmesinde herhangi bir etkisi bulunmamaktadır.

 

Havale ile ödeme yapabilmek için Akbank Direkt Öde, İş Bankası ile Öde, Albaraka ile Öde, Burgan Bank, DenizBank, Fibabanka, Kuveyt Türk QR Kod İle Ödeme,VakıfBank-VakıfPay, Vakıf Katılım Bankası, veya Ziraat Katılım ile Öde seçeneklerini kullanabilirsiniz.

 

Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

 

Ödeme seçenekleri hakkında detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

 

Banka/Kredi Kartı ile Ödeme

Kart ile Öde ödeme yöntemini seçmeniz durumunda, banka kartı veya kredi kartı bilgilerinize girerek ödeme yapabilirsiniz. Daha sonraki alışverişlerinizde kart bilgisi girmeden alışveriş yapmak istemeniz durumunda, bir kereye mahsus olmak üzere kredi kartı veya banka kartı bilgilerinizi ödeme ekranında çıkan "Kullanım Koşullarını okudum, kartımı Masterpass'e kaydetmek istiyorum." seçerek Masterpass'e kaydedebilirsiniz. Böylece daha sonraki alışverişlerinizde kart bilgilerinizi girmeden Masterpass'e kayıtlı kartlarınızdan birini seçerek ödeme yapabilirsiniz.

 

Kaydettiğiniz kart bilgileriniz Mastercard'ın ödeme altyapısı Masterpass tarafından korunmakta ve ödeme sayfasında listelenmektedir. Söz konusu bilgileriniz, sezginsoftware tarafından saklanmamakta olup, bu bilgilere sezginsoftware'in erişimi bulunmamaktadır. Masterpass kullanım koşullarına https://www.masterpassturkiye.com/TermsAndConditions.aspx linkinden ulaşabilirsiniz.

 

Halihazırda Masterpass’e kayıtlı bir kartınız var ise sezginsoftware üzerinden yaptığınız alışverişlerde ödeme sayfasında Masterpass’e kayıtlı kartlarınızı kullanmanıza imkan veren “Kayıtlı Kartımı Kullan” seçeneği ile SMS doğrulaması sağlamak koşuluyla, ödemenizi Masterpass’e kayıtlı kartınız ile tamamlayabilirsiniz. Bu yöntemde, yine sezginsoftware tarafından kart bilgileriniz kaydedilmemekte veya saklanmamaktadır; ödeme işlemleri Mastercard'ın ödeme altyapısı Masterpass tarafından sağlanmaktadır.

 

Masterpass'e kayıtlı kart bilgilerinizi silmek istemeniz durumunda, https://www.masterpassturkiye.com/Login.aspx? linkinden Masterpass hesabınıza giriş yaparak kartlarınızı silebilir veya sezginsoftware ödeme sayfasında Masterpass tarafından listelenen kartlarınızın üzerinde çıkan "Kartı Sil" ibaresine tıklayarak kartınızı silebilirsiniz.

 

MasterPass Anında Dijital Kredi ile Ödeme & Taksitli Ek Hesap

Masterpass Anında Dijital Kredi kullanarak veya Taksitli Ek Hesap ile ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

 

Anında Dijital Kredi ile Ödeme, 750 TL – 30.000 TL arasındaki alışverişlerinizde 36 aya varan vade seçeneklerinden yararlanmanızı sağlar. Anında Dijital Kredi ile Ödeme için VakıfBank bireysel banka müşterisi olmanız gerekmektedir. Ödeme adımında Anında Dijital Kredi ile Ödeme’yi ve kullandığınız bankayı seçmeniz yeterlidir. Seçiminizin ardından bankanıza ait Masterpass’e kayıtlı kartınızla veya TCKN ile ilerleyebilirsiniz. Banka Politikaları gereği Kredi kullanabilir olmanız halinde çıkacak ekranda size uygun taksit fırsatını seçip sezginsoftware’den ayrılmadan kredinizi kullanabilirsiniz.

 

Anında Dijital Kredi ile yaptığınız alışverişlerde iptal/iade yapmak istediğiniz zaman, iade talebiniz onaylandığında ilgili ürün tutarı, kredi kullandığınız kartınıza iade edilir. Kredili siparişinizde iptal/iade işlemi sonrasında krediniz kapanmamaktadır. Ürün iptal/iadesinden sonra ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise bankanız ile bireysel olarak iletişime geçmeniz gerekmektedir. Aynı gün içinde yapılan kredi kapatma talepleri dışında, sipariş tarihinizden kredi kapatma tarihinize kadar oluşan faizden sorumlu olursunuz.

 

Taksitli Ek Hesap, MasterPass’e kayıtlı VakıfBank banka kartınız ile yaptığınız işlemleri anında kullanılabilir ek hesap limitiniz kadar taksitlendirebilmenizi sağlar. 200 TL üzeri işlemlerinizde Taksitli Ek Hesap’ınızı kullanarak 12 aya varan vade seçeneklerinden yararlanabilir, size uygun taksit fırsatını seçerek alışverişinizi yapabilirsiniz. Taksitli Ek Hesap’tan yararlanabilmek için bireysel banka müşterisi olmanız gerekmektedir. Ödeme adımında MasterPass’e kayıtlı banka kartınızı seçmeniz yeterlidir. Karşınıza çıkacak ekranda yer alan taksit seçeneklerinden birini seçerek Taksitli Ek Hesap ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Taksitli Ek Hesap ile yaptığınız alışverişlerde iptal/iade yapmak istediğiniz zaman, iade talebiniz onaylandığında ilgili ürün tutarı, ödeme yaptığınız banka kartınıza iade edilir. İptal/iade işlemi sonrasında Taksitli Ek Hesap kapanmamaktadır. Ürün iptal/iadesinden sonra ayrıca Taksitli Ek Hesabınızı da kapatma talebiniz olur ise bankanız ile bireysel olarak iletişime geçmeniz gerekmektedir. Aynı gün içinde yapılan Taksitli Ek Hesap kapatma talepleri dışında, sipariş tarihinizden kapatma tarihinize kadar oluşan faizden sorumlu olursunuz.

 

Fibabanka Alışgidiş Kredisi

Fibabanka Alışgidiş Kredisi ile internet alışverişlerinizde kolayca kredi kullanabilir, 500 TL – 75.000 TL arasındaki alışverişlerinizi kredi kartı limitinizi doldurmadan 36 aya varan vade seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Alışgidiş Kredisi’ne başvurmak için Fibabanka müşterisi olmanız gerekmemektedir. Fakat alışverişinizi Fibabanka Alışgidiş Kredisi kullanarak tamamlayabilmek için bankadan kredi onayınızı almış olmanız gerekmektedir.

 

Ödeme tamamlama aşamasında Fibabanka Alışgidiş Kredisi seçeneğini kullandığınızda, Fibabanka sayfasına yönlendirileceksiniz.

 

Fibabanka müşterisi iseniz, yönlendirildiğiniz Fibabanka sayfasında ilgili formları doldurduktan ve kredi başvurunuza onay aldıktan sonra kredi kullandırımı için gerekli dokümanlara onayınız alınacaktır. Kredi işleminiz tamamlandıktan sonra ödemeniz gerçekleşecek ve tekrar sezginsoftware.com sayfasına otomatik olarak yönlendirileceksiniz.

 

Fibabanka müşterisi değilseniz, alışveriş kredisinden faydalanmak için Fibabanka başvuru sayfasındaki bilgileri doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi onayı sonrasında cep telefonunuza gelecek mesaj üzerinden Fibabanka Mobil’i indirerek Görüntülü Bankacılık ile anında Fibabanka müşterisi olabilir ve kredi kullandırımı için gerekli dökümanları onaylayabilirsiniz. Görüntülü Bankacılık ile müşteri olabilmeniz için yeni çipli T.C. kimlik kartı ve NFC (Yakın Alan İletişimi) teknolojisi içeren bir cep telefonuna sahip olmanız gerekmektedir.

 

Kredi kullandırma işlemi yalnızca banka tarafından sağlanmakta olup sezginsoftware.com’un kredi değerlendirmelerinde herhangi bir etkisi bulunmamaktadır. Fibabanka Alışgidiş Kredisi ile yaptığınız alışverişlerde, ürün iadesi yapmak istediğiniz durumda ve iadeniz kabul edildiği takdirde ürün bedeli kredi ile ilişkili hesaba iade edilecektir. Kredili siparişiniz iptal/iade alındığında krediniz de kapatılacaktır.

 

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile anında kredi kullanarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet alışverişlerinizde kolayca kredi kullanabilir, 500 TL – 50.000 TL arasındaki alışverişlerinizi kredi kartı limitinizi doldurmadan 36 aya varan vade seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için internet alışverişlerinizde ödeme yaparken Yapı Kredi Alışveriş Kredisi’ni seçmeniz yeterlidir.

 

Bu ödeme seçeneğini seçtiğinizde, Yapı Kredi Bankası sayfasına yönlendirileceksiniz. Yönlendirildiğiniz Yapı Kredi Bankası sayfasında banka Müşteri Numaranızı veya TCKN’nizi girerek, internet bankacılığı şifreniz ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kullandırma işlemi yalnızca banka tarafından sağlanmakta olup banka ödemenizi onayladıktan sonra tekrar sezginsoftware sayfasına otomatik olarak yönlendirilecek ve ödeme işleminiz tamamlanacaktır.

 

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi kullanmak için Yapı Kredi Bankası müşterisi olmanız gerekmektedir. Şifrenizi unutmanız durumunda “Şifrem Yok/Unuttum” butonundan şifrenizi hemen alabilirsiniz.

 

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile yaptığınız alışverişlerde, ürün iadesi yapmak istediğiniz durumda, iadeniz kabul edildiği takdirde ürün bedeli kredi ile ilişkili hesaba iade edilecektir. Kredili siparişiniz iptal/iade alındığında krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iptal/iadesinden sonra ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile bireysel olarak iletişime geçmeniz gerekmektedir. Sipariş tarihinizden kredi kapama tarihinize kadar oluşan faizden sorumlu olacaksınız.

 

İş Bankası Anında Alışveriş Kredisi & Taksitli Ek Hesap

İş Bankası Anında Alışveriş Kredisi ile anında kredi kullanarak veya Taksitli Ek Hesap ile ek hesap limitinizi taksitli kullanarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet alışverişlerinizde kolayca kredi kullanabilir; 500 TL - 20.000 TL arası alışverişlerinizi kredi kartı limitinizi doldurmadan Alışveriş Kredisi ile 36 aya varan vade seçenekleriyle veya Taksitli Ek Hesap ile 12 aya varan vade seçenekleriyle tamamlayabilirsiniz. Bunun için internet alışverişlerinizde ödeme yaparken İş Bankası Alışveriş Kredisi alanına tıklayın. Daha sonra yönlendirildiğiniz banka ekranında İş Bankası Alışveriş Kredisi veya Taksitli Ek Hesap’ı seçmeniz yeterlidir.

 

Bu ödeme seçeneklerinden birini seçtiğinizde, İş Bankası sayfasına yönlendirileceksiniz. Yönlendirildiğiniz İş Bankası sayfasında banka Müşteri Numaranızı veya TCKN’nizi girerek, internet bankacılığı şifreniz ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kullandırma işlemi yalnızca banka tarafından sağlanmakta olup banka ödemenizi onayladıktan sonra tekrar sezginsoftware sayfasına otomatik olarak yönlendirileceksiniz ve ödeme işleminiz tamamlanacaktır.

 

İş Bankası Anında Alışveriş Kredisi kullanmak için İş Bankası müşterisi olmanız gerekmektedir. Taksitli Ek Hesap kullanmak için ise İş Bankası müşterisi olmanız ve İş Bankası ek hesabınızın olması gerekmektedir. İş Bankası Ek hesabınızın olmadığı durumda dijital kanallardan Ek Hesap başvurusu yapmanızın akabinde alışverişiniz için Taksitli Ek Hesap seçeneğini kullanabilirsiniz. Şifrenizi unutmanız durumunda “Şifrem Yok/Unuttum” butonundan şifrenizi hemen alabilirsiniz.

 

İş Bankası Anında Alışveriş Kredisi veya Taksitli Ek Hesap ile yaptığınız alışverişlerde, ürün iade işlemlerinizde, iadeniz kabul edildiği takdirde ürün bedeli kredi ile ilişkili hesaba iade edilecektir. Kredili siparişiniz iptal edildiğinde / iade alındığında krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iptal/iadesinden sonra ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile bireysel olarak iletişime geçmeniz gerekmektedir. Sipariş tarihinizden kredi kapama tarihinize kadar oluşan faizden sorumlu olacaksınız..

 

Paycell

Paycell ile sadece telefon numaranızı kullanarak bütün ödeme yöntemlerinize anında ulaşabilirsiniz. Paycell’de, kredi kartlarınızı, Paycell Kart’larınızı, Turkcell Mobil Ödeme ve Dijital Para bakiyenizi kullanarak ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

İnternet alışverişlerinizde sürekli kullandığınız kredi kartlarınızı Paycell’in PCI-DSS sertifikalı güvenilir platformuna kaydederek sonraki alışverişlerinizde kart bilgilerinizi girmenize gerek kalmadan kullanabilir, kart bilgilerinizi işyeriyle paylaşmazsınız. Ayrıca kartlarınız için geçerli olan taksit imkanlarınızı da Paycell üzerinden kullanabilirsiniz.

 

Üstelik Paycell’de sadece kredi kartlarınızla değil, size özel belirlenen limitler dahilinde Turkcell Mobil Ödeme’yi kullanarak alışverişinizi faturanıza yansıtarak da ödeyebilirsiniz. Hattınıza tanımlanan limitinizi hemen Paycell uygulamasına girerek görebilir ve sezginsoftware’de bu limitiniz dahilinde ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Faturalı hattınız yoksa da, hattınızın ön ödemeli bakiyenizi de kullanabilirsiniz.

 

Garanti Alışveriş Kredisi

Garanti Alışveriş Kredisi ile anında kredi kullanarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet alışverişlerinizde kolayca kredi kullanabilir, 500 TL – 50.000 TL arasındaki alışverişlerinizi kredi kartı limitinizi doldurmadan 36 aya varan vade seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için internet alışverişlerinizde ödeme yaparken Garanti Alışveriş Kredisi’ni seçmeniz yeterlidir.

 

Bu ödeme seçeneğini seçtiğinizde, Garanti Bankası sayfasına yönlendirileceksiniz. Yönlendirildiğiniz Garanti Bankası sayfasında banka Müşteri Numaranızı veya TCKN’nizi girerek, internet bankacılığı parola ve şifreniz ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kullandırma işlemi yalnızca banka tarafından sağlanmakta olup banka ödemenizi onayladıktan sonra tekrar sezginsoftware sayfasına otomatik olarak yönlendirilecek ve ödeme işleminiz tamamlanacaktır.

 

Ürün iadelerinde standart prosedür geçerlidir. Kredili siparişiniz iptal/iade alındığında krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iptal/iadesinden sonra ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile bireysel olarak iletişime geçmeniz gerekmektedir. Sipariş tarihinizden kredi kapama tarihinize kadar oluşan faizden sorumlu olacaksınız.

 

Akbank Direkt Öde

Akbank Direkt Öde ile Direkt Kredi veya hesaptan havale seçeneği ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet alışverişlerinizde kolayca kredi kullanabilir, 1.000 TL – 50.000 TL arasındaki alışverişlerinizi kredi kartı limitinizi doldurmadan Direkt Kredi ile 36 aya varan vade seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için internet alışverişlerinizde ödeme yaparken Akbank Direkt Öde’yi seçmeniz yeterlidir.

 

Bu ödeme seçeneğini seçtiğinizde, Akbank sayfasına yönlendirileceksiniz. Yönlendirildiğiniz Akbank sayfasında Müşteri Numaranız veya TCKN’nizi girerek, Akbank Direkt şifresi ile dilediğiniz ödeme şekli ile işleminizi kolayca tamamlayabilirsiniz. Kredi kullandırma işlemi yalnızca banka tarafından sağlanmakta olup banka ödemenizi onayladıktan sonra tekrar sezginsoftware sayfasına otomatik olarak yönlendirilecek ve ödeme işleminiz tamamlanacaktır.

 

Akbank Direkt Öde ile alışveriş yapabilmek için Akbank müşterisi olunması gerekmektedir. Akbank Direkt şifrenizi unutmanız durumunda “Şifre Al” butonu ile şifrenizi hemen alabilirsiniz.

 

Akbank Direkt Öde ile yaptığınız alışverişlerde, ürün iadesi yapmak istediğiniz durumda, iadeniz kabul edildiği takdirde ürün bedeli mevduat hesabınıza iade edilecektir. Ayrıca, Direkt Kredi ile yaptığınız ödemelerin iade taleplerinde, iadeniz kabul edildiği takdirde, kredi kullanımını takip eden 30. güne kadar bireysel olarak bankanız ile görüşerek kredinizi ücretsiz kapatabilirsiniz.

 

Diğer Havale Seçenekleri

Ödemenizi Albaraka Türk Katılım, Burgan Bank, Denizbank, Fibabanka, Kuveyt Türk Katılım, VakıfBank, Vakıf Katılım, veya Ziraat Katılım mevduat hesabınızdan havale seçeneğini kullanarak yapabilirsiniz.

 

Havale yapabilmeniz için bu bankalarda hesabınızın olması ve ilgili bankanın internet/mobil bankacılık hizmetlerini kullanıyor olmanız yeterlidir. Ödeme aşamasında yönlendirileceğiniz ComPay altyapısıyla sunulan sayfada banka seçiminizi yaptıktan sonra ilgili bankanın sayfasına yönlendirileceksiniz. Bankanızın sizden isteyeceği doğrulama bilgileri ile ödeme işlemine onay verdikten sonra ödemeniz anında gerçekleşir ve otomatik olarak sezginsoftware sayfasına geri yönlendirilirsiniz.

 

Albaraka Türk Katılım, Burgan Bank, Denizbank, Fibabanka, Kuveyt Türk Katılım, VakıfBank, Vakıf Katılım, veya Ziraat Katılım hesabınızdan havale ile yaptığınız alışverişlerde, ürün iadesi yapmak istediğiniz durumda ve iadeniz kabul edildiği takdirde ürün bedeli ilişkili mevduat hesabınıza iade edilecektir.

 

Taksitli Ödeme

Hangi kartlara taksit seçeneği var?

Axess: Axess, Wings, Free, Odea Axess kartlarına vade farksız 3,4,5,6 taksit, vade farklı 9, 12 taksit. Bank O’Card Axess kartına vade farksız 3,4 taksit

 

Bankkart: Ziraat Bankası Combo kartlarına vade farksız 3, 4, 5 taksit ve vade farklı 6, 9, 12 taksit

 

Bonus: Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Fly kredi kartları, Miles & Smiles Garanti kredi kartları, American Express, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus kartlarına vade farksız 3, 6, 9 taksit ve vade farklı 12 taksit, Deniz Bonus, Türkiye Finans Happy Card kartlarına vade farksız 3, 6 taksit ve vade farklı 9,12 taksit

 

CardFinans: QNB Finansbank ve Advantage kredi kartlarına vade farksız 3, 6 taksit ve vade farklı 9, 12 taksit

 

Maximum: İş Bankası Maximum ve Maximiles kartlarına vade farksız 3, 4, 5, 6 taksit ve vade farklı 9, 12 taksit

 

Paraf: Halk Bankası kartlarına vade farksız 3, 4, 5, 6 taksit ve vade farklı 9, 12 taksit

 

Worldcard: Yapı Kredi Bankası Worldcard, Vakıfbank Worldcard, Albaraka Worldcard ile Anadolubank Worldcard kartlarına vade farksız 3, 4, 6 ve vade farklı 9, 12 taksit uygulanmaktadır.

 

* Taksit Seçenekleri, taksit özelliği olan ürünlerin sayfalarında yer alır ve ödeme aşamasındayken seçiminize sunulur. sezginsoftware’in belirli kategorilerde yer alan ürünleri peşin fiyatına taksit uygulamasından hariç tutma hakkı saklıdır. Peşin fiyatına taksit uygulamasından hariç tutulan kategorilerdeki ürünler, ürün sayfalarında yer alan Taksit Seçenekleri altında sunulan taksit sayıları ve tutarları bilgileriyle gösterilir.

 

** Peşin fiyatına 3 taksit uygulaması sepet toplamı 350 TL ve üzeri, 4 taksit uygulaması sepet toplamı 3.000 TL ve üzeri, 5 taksit uygulaması sepet toplamı 4.000 TL ve üzeri, 6 taksit uygulaması sepet toplamı 5.500 TL ve üzeri siparişlerde geçerlidir. Ticari kredi kartları için peşin fiyatına taksit uygulaması yoktur.

 

*** Garanti Bankası peşin fiyatına 9 taksit uygulaması, sepet toplamı 5.500 TL ve üzeri siparişlerde geçerlidir.

 

**** Garanti Bonus Genç ve Flexi kartları için maximum 3 taksit uygulanmaktadır.

 

 

Taksit Sınırlaması

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu'nun (BDDK) taksitlendirmeyi düzenleyen yönetmeliğine göre kredi kartı ile yapılan alışverişlerde taksit sayısı 12 ayla sınırlıdır. Bu süre; mobilya ve elektirikli eşya alımlarında 9 ay, elektronik eşya alımlarında 6 ay, bilgisayar ve yurtiçi seyahat alımlarında 6 ay, yurtdışı seyahat alımlarında 3 ay, basılı ve külçe hariç kuyumla ilgili harcamalarda 3 ay olarak uygulanır. 5.000 TL altı televizyon alışverişlerinde 9 ay, 5.000 TL üzeri televizyon alışverişlerinde ise en fazla 4 ay taksit uygulanır. Gıda, akaryakıt, telekomünikasyon, kozmetik ve ofis malzemeleri ile ilgili harcamalarda ise taksit seçeneği bulunmamaktadır.

 

Alışveriş Kredisi kullanımlarında ise taksitlendirme; tablet alımlarında 6 ay, bilgisayar alımlarında 12 ay, 12.000TL altı cep telefonu alışverişlerinde 12 ay, 12.000 TL üzeri cep telefonu alışverişlerinde ise en fazla 3 ay olarak uygulanmaktadır.

 

Bu uygulama, ticari kredi kartları için geçerli değildir. Ticari kredi kartları ile tüm kategorilerdeki ürünlere taksitli ödeme yapılabilir.

 

Ticari Kredi Kartları

Ticari kredi kartları için taksit kısıtlaması yoktur. Tüm kategorilerdeki ürünler, banka çalışma koşullarına bağlı olarak ticari kredi kartları ile 3, 4, 5, 6, 9, 12 taksitle satın alınabilir.

 

Ticari kredi kartı nedir?

Ticari kredi kartı, bankaların işletmelere verdiği, şirket harcamaları için kullanılan kredi kartı türüdür.

 

Ticari kredi kartına nasıl sahip olabilirim?

İşletme sahipleri, bankalara başvurarak ticari kredi kartı sahibi olabilir. Bankanızdan ticari kredi kartı başvurusu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Ticari kredi kartı sahibiyim, nasıl taksitli ödeme yapabilirim?

Ödeme aşamasında ticari kredi kartı bilgilerinizi girdiğinizde, kartınıza sunulan taksit seçeneklerini görebilirsiniz.

 

Banka puanı kullanımı

Banka Puan kullanımı var mı? Puan+Para birlikte işlem yapabilir miyim? Banka puanı kullanım koşulları

AKBANK Evet Evet Banka puanınızı ve kart bakiyenizi birlikte kullanabilirsiniz.

QNB FİNANSBANK Evet Hayır Banka puanınızı ve kart bakiyenizi birlikte kullanamazsınız. Banka puanınız sepet tutarınıza eşit veya daha büyük olmalıdır.

GARANTİ BANKASI Evet Evet Banka puanınızı ve kart bakiyenizi birlikte kullanabilirsiniz.

HALKBANK Evet Hayır Banka puanınızı ve kart bakiyenizi birlikte kullanamazsınız. Banka puanınız sepet tutarınıza eşit veya daha büyük olmalıdır.

HSBC Evet Hayır Banka puanınızı ve kart bakiyenizi birlikte kullanamazsınız. Banka puanınız sepet tutarınıza eşit veya daha büyük olmalıdır.

İŞ BANKASI Hayır Hayır Bu bankaya ait kredi kartı puanları kullanılamamaktadır.

YAPI KREDİ BANKASI Evet Evet Banka puanınızı ve kart bakiyenizi birlikte kullanabilirsiniz.

ZİRAAT BANKASI Evet Hayır Banka puanınızı ve kart bakiyenizi birlikte kullanamazsınız. Banka puanınız sepet tutarınıza eşit veya daha büyük olmalıdır.

DEBIT KART Evet Hayır Axess, Wings ve Bonus hariç debit (ATM) kartlara puan kullandırımı yapılamamaktadır.

* Axess, Wings ve Bonus kartları hariç, Puan+Para kullanılan alışverişlerde taksit uygulanamamaktadır.

** Altın&Gümüş, TL Yükleme, Sim Kart ve Hat, Toptan Satış, Toplu Satış, Özel Satış ve Fırsat kategorilerinde yapılan alışverişlerde, banka ve kredi kartı puanı kullandırılamamaktadır.

*** Banka puanı kullanılarak yapılan alışverişlerde iade/iptal süreçlerinde tutar online olarak kartınıza geri yansımaktadır. İade edilen puanınızı bankanız tarafından belirlenen geçerlilik tarihi süresince tekrar kullanabilirsiniz.

 

 

Ticari Kartların İlk 6 Hanesi farklı mıdır?

Banka BIN #

AKBANK 425669, 474853, 516840, 552608, 552609, 553056, 589004

QNB FİNANSBANK 403082, 427311, 547567, 547800

GARANTİ BANKASI 374421, 374425, 374426, 375625, 375626, 403666, 411159, 427314, 448472, 459026, 467295, 480296, 489496, 498520, 498521, 510118, 516657, 519780, 524346, 533169, 540037, 547311, 547765, 547765, 553090, 553130, 558379, 558634, 558699, 559056

HALKBANK 498852, 552879

İŞ BANKASI 450803, 469884

YAPI KREDİ BANKASI 417715, 425848, 427308, 428945, 455359, 547234, 547244, 547985, 552645, 552659, 558593

ZİRAAT BANKASI 469884, 547287*BKM Express üzerinden geçen işlemler bu uygulamaya dahil değildir.


Ürün başarı ile favorilere eklendi